EQUIPS MASCULINS

(prem sobre el nom del grup per veure els detalls…)

GRUP NIVELL EQUIP 1 EQUIP 2 EQUIP 3
premini masculí blau C-B CEBSJ BLAU CB MATADEPERA CB OLESA VERMELL
premini masculí blanc D-C CEBSJ BLANC CB PARETS CB OLESA NEGRE
mini masculí blanc C-D CEBSJ BLANC CB PARETS CB NOU BADIA
mini masculí blau B CEBSJ BLAU CB MATADEPERA CB OLESA
preinfantil masculí C CEBSJ CN TERRASSA CB SANT CELONI
infantil masculí C CEBSJ CB MATADEPERA CB NOU BADIA
cadet masculí blanc B CEBSJ BLANC CB MATADEPERA CB VILANOVA DEL VALLÉS
cadet masculí blau D-C CEBSJ BLAU UESC CB CAN PARELLADA
junior masculí B CEBSJ CN TERRASSA CB CAN PARELLADA
s21 masculí PREF-A CEBSJ SANT JOSEP OBRER CB PARETS
s25 masculí   CEBSJ CB MATADEPERA CN TERRASSA

EQUIPS FEMENINS

(prem sobre el nom del grup per veure els detalls…)

GRUP NIVELL EQUIP 1 EQUIP 2 EQUIP 3
premini femení C-D CEBSJ CN TERRASSA CB OLESA
mini femení C-D CEBSJ CB MATADEPERA CB OLESA
preinfantil femení B CEBSJ CN TERRASSA CB OLESA
infantil femení C-B CEBSJ CB MATADEPERA CN TERRASSA
cadet femení B-A CEBSJ CB CAN PARELLADA CB LLEFIÀ
s21 femení B-A CEBSJ CB COLLBLANC CB CALELLA

PREMINI MASCULÍ BLAU

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 10.00 2 CB MATADEPERA 36 CEBSJ BLAU 32
DISSABTE 12.00 2 CB OLESA VERMELL 32 CB MATADEPERA 19
DISSABTE 14.00 2 CEBSJ BLAU 34 CB OLESA VERMELL 32
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 14:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CB OLESA VERMELL 1 1 66 51 +15
2 CEBSJ BLAU 1 1 66 68 -2
3 CB MATADEPERA  1 1 55 64 -9
             

PREMINI MASCULÍ BLANC

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 10.00 3 CB PARETS 27 CEBSJ BLANC 12
DISSABTE 12.00 3 CB OLESA NEGRE 15 CB PARETS 24
DISSABTE 14.00 3 CEBSJ BLANC 27 CB OLESA NEGRE 19
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 14:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CB PARETS 2 0 51 27 +24
2 CEBSJ BLANC 1 1 39 46 -7
3 CB OLESA  0 2 34 51 -17
             

MINI MASCULÍ BLANC

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 9.00 2 CB NOU BADIA 30 CEBSJ BLANC 25
DISSABTE 11.00 2 CB PARETS 36 CB NOU BADIA 34
DISSABTE 13.00 2 CEBSJ BLANC 30 CB PARETS 35
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 13:55h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CB PARETS 2 0 71 64 +7
2 CB NOU BADIA  1 1 64 61 +3
3 CEBSJ BLANC 0 2 55 65 -10
             

MINI MASCULÍ BLAU

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 9.00 1 CB MATADEPERA 28 CEBSJ BLAU 45
DISSABTE 11.00 1 CEBSJ BLAU 60 CB OLESA 27
DISSABTE 13.00 1 CEBSJ OLESA 21 CB MATADEPERA 29
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 13:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CEBSJ BLAU 2 0 105 55 +50
2 CB MATADEPERA 1 1 57 66 -9
3 CB OLESA 0 2 48 89 -41

PREINFANTIL MASCULÍ

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 15.00 3 CEBSJ 21 CN TERRASSA 47
DISSABTE 17.00 3 CN TERRASSA 65 CB SANT CELONI 19
DISSABTE 19.00 3 CEBSJ 34 CB SANT CELONI 25
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 19:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CN TERRASSA 2 0 112 40 +72
2 CEBSJ 1 1 55 72 -17
3 CB SANT CELONI 0 2 44 99 -55
             

INFANTIL MASCULÍ

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 16.00 3 CEBSJ 34 CB NOU BADIA 46
DISSABTE 18.00 3 CB NOU BADIA 32 CB MATADEPERA 35
DISSABTE 20.00 3 CEBSJ 36 CB MATADEPERA 37
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 20:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CB NOU BADIA 1 1 78 69 +9
2 CB MATADEPERA 1 1 72 68 +4
3 CEBSJ 0 2 70 83 -13
             

CADET MASCULÍ BLANC

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DIUMENGE 9.00 1 CEBSJ 24 CB MATADEPERA 46
DIUMENGE 11.00 1 CB MATADEPERA 54 CB VILANOVA 14
DIUMENGE 13.00 1 CEBSJ 73 CB VILANOVA 11
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 13:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CB MATADEPERA 2 0 100 38 +62
2 CEBSJ 1 1 97 57 +40
3 CB VILANOVA 0 2 25  127 -102
             

CADET MASCULÍ BLAU

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 16.00 2 CEBSJ 44 CB CAN PARELLADA 31
DISSABTE 18.00 2 CB CAN PARELLADA 8 UESC 58
DISSABTE 20.00 2 CEBSJ 10 UESC 81
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 20:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 UESC 2 0 139 18 +121
2 CEBSJ 1 1 62 112 +50
3 CB CAN PARELLADA 0 2 39 102 -63
             

JUNIOR MASCULÍ

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DIUMENGE 9.00 2 CN TERRASSA 25 CB CAN PARELLADA 20
DIUMENGE 11.00 2 CEBSJ 25 CN TERRASSA 35
DIUMENGE 12.00 2 CB CAN PARELLADA 41 CEBSJ 32
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 12:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CN TERRASSA 2 0 60 45 +15
2 CB CAN PARELLADA 1 1 61 57 +4
3 CEBSJ 0 2 57 76 -19
             

S21 MASCULÍ

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DIUMENGE 9.00 3 CEBSJ 42 CB PARETS 33
DIUMENGE 10.00 2 CB PARETS 40 SANT JOSEP OBRER 20
DIUMENGE 12.00 3 CEBSJ 36 SANT JOSEP OBRER 13
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 12:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CEBSJ 2 0 78 46 +32
2 CB PARETS 1 1 73 62 +11
3 SANT JOSEP OBRER 0 2 33 76 -43
             

S25 MASCULÍ

 

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DIUMENGE 10.00 1 CEBSJ 20 CN TERRASSA 49
DIUMENGE 12.00 1 CB MATADEPERA 42 CN TERRASSA 32
DIUMENGE 13.00 2 CB MATADEPERA 41 CEBSJ 26
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 13:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CB MATADEPERA 2 0 83 58 +25
2 CN TERRASSA 1 1 81 62 +19
3 CEBSJ 0 2 46 90 -44
             

PREMINI FEMENÍ

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 10.00 1 CN TERRASSA 19 CB OLESA 27
DISSABTE 12.00 1 CEBSJ 33 CB OLESA 19
DISSABTE 14.00 1 CN TERRASSA 15 CEBSJ 36
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 14:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CEBSJ 2 0 69 34 +35
2 CB OLESA 1 1 46 52 -6
3 CN TERRASSA 0 2 34 63 -29
             

MINI FEMENÍ

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 9.00 3 CEBSJ 28 CB MATADEPERA 83
DISSABTE 11.00 3 CB MATADEPERA 52 CB OLESA 30
DISSABTE 13.00 3 CEBSJ 12 CB OLESA 79
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 13:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CB MATADEPERA 2 0 135 58 +77
2 CB OLESA 1 1 109 64 -45
3 CEBSJ 0 2 40 162 -122
             

PREINFANTIL FEMENÍ

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 15.00 1 CEBSJ 49 CN TERRASSA 11
DISSABTE 17.00 1 CN TERRASSA 37 CB OLESA 15
DISSABTE 19.00 1 CEBSJ 66 CB OLESA 24
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 19:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CEBSJ 2 0 115 35 +80
2 CN TERRASSA 1 1 48 64 -16
3 CB OLESA 0 2 39 103 -64
             

INFANTIL FEMENÍ

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 16.00 1 CEBSJ 35 CB MATADEPERA 14
DISSABTE 18.00 1 CB MATADEPERA 10 CN TERRASSA 43
DISSABTE 20.00 1 CEBSJ 25 CN TERRASSA 58
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 20:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CN TERRASSA 2 0 101 35 +66
2 CEBSJ 1 1 60 72 -12
3 CB MATADEPERA 0 2 24 78 -54
             

CADET FEMENÍ

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DISSABTE 15.00 2 CEBSJ 38 CB CAN PARELLADA 22
DISSABTE 17.00 2 CB CAN PARELLADA 26 CB LLEFIÀ 28
DISSABTE 19.00 2 CEBSJ 42 CB LLEFIÀ 26
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 19:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CEBSJ 2 0 80 48 +32
2 CB LLEFIÀ 1 1 54 68 -14
3 CB CAN PARELLADA 0 2 48 66 -18
             

S21 FEMENÍ

DIA
HORA
PISTA
LOCAL
PUNTS
VISITANT
PUNTS
DIUMENGE 10.00 3 CEBSJ 37 CB CALELLA 42
DIUMENGE 11.00 3 CB CALELLA 37 CB COLLBLANC 25
DIUMENGE 13.00 3 CEBSJ 23 CB COLLBLANC 28
 

CLASSIFICACIÓ  (ENTREGA PREMIS: 13:50h)

POS

EQUIP

G

P

F

C

DIF

1 CB CALELLA 2 0 79 62 +17
2 CB COLLBLANC 1 1 53 60 -7
3 CEBSJ 0 2 60 70 -10